Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

JAK SI ŽIJU *NOVINKY*

Minulej tejden mě naši vzali za prasátkama do Šestajovic. Máma řikala, že tam sou takle zavřený furt! Že prej v těch boudách i spí. Nejezdej prej na výlety a ani nikam na chatu. Nevěřim tomu!

 

Minulej tejden mě naši vzali na návštěvu do boudy, kde se cvičej vodící psi. www.vodicipsi.cz.   Je to na cvičáku v Jinonicích, kam chodila máma cvičit svoje čoklíky, když eště neměla alergickýho tátu a mě. Prej už je to 20let. ,,Nemám starou mámu?“ Ukázali mi psy, který sou tak chytrý, že uměj vodit svoje rodiče. co neviděj.Fakt chytrý. ,,To kdyby uměla naše Anča“. Moc se mi tam líbilo. Maj tam hned dvě kuchyně. Našla sen je raz dva!. Jednu pro lidi a jednu pro psy. Bohužel sem to nestihla ani do jedný.  Na poslední chvíli mi před čumákem zavřeli dveře. Jinak ale byli všichni moc hodný. Každej mě krmil pamlskama a drbali. Nechala sem se vyfotit ze strejdou Pepou, jako že taky umim vodit. Doufám, že mě tam naši zase brzo vemou!

1  
2  
3  
 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill