Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

JAK SI ŽIJU *NOVINKY*

Jak jsem poznala zbytek rodiny.

   Hned druhej den ráno mi ukázali člověčího bráchu Standu. Zíral a vůbec ze mě nebyl nadšenej. Hlavně měl strach, aby mě nemusel hlídat.Řek že doufá, že budu chodit s mámou do práce. Řikala jsem si, co to asi je? Do práce. Dneska už to vim. Chodim tam s mámou každej den. Práce je krám se svářečkama a líbí se mi tam. Choděj tam zákazníci, drbou a taky  nosej něco na zub. Jo a s bráchou  už se máme rádi.

 

   Večer sme jeli za člověčí ségrou Káčou. U ní v boudě je veselo. Bydlí tam s Axíkem, Aničkou, Akynkou, králíkem Jouem  a myšma Eliškou a Čárlíkem. Jo a taky tam s nima bydlí Káči kluk Dan. Mám je moc ráda. Teda Káču někdy ne. To když mě chce drezůrovat jako svoje čoklíky.Neposlouchám, vona křičí a máma jí pak vynadá. To mám zase radost.

 

   V pátek jsme ale jeli do nejlepší boudy na světě. Na chatu! Jezdíme tam každej pátek. Jezdí tam i Káča se smečkou. Můžu chodit ven kdy se mi zachce, nemusim se každej den koupat protože tam kůli čoklíkům alergickej táta nemůže, můžu se vyvalovat s Ančou u kamen a z Káči a Daníka každou chvíli vypadne ňáká ta dobrota.
Žádné komentáře
 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill