Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

IN MEMORIAM

  V jedné části věčnosti existuje místo, 
         kterému se říká Duhový most.

  Když zemře zvíře, které žilo s někým v těsném a láskyplném soužití,            odebere se  na tento Duhový most.

Je tam spousta místa a kopce a louky, na kterých si naši milí přátelé mohou hrát a běhat tam spolu. O jídlo a pití není nouze, celé dny tam svítí slunce a naši přátelé se tam cítí dobře a spokojeně.

Všechna zvířata, která byla někdy nemocná, jsou zdravá a silná, přesně tak, jak si je my časem pamatujeme a vídáme je ve svých snech. Jsou šťastná a mají všechno -- kromě jedné maličkosti. Postrádají někoho určitého, někoho, koho nechali na zemi.

Všechna si hrají a běhají, až jednoho dne jedno z nich zpozorní, přeruší hry a zadívá se do dálky. Oči se mu rozšíří, tělo se celé rozechvěje, nastraží uši.

Najednou se oddělí od skupinky, rozběhne se přes planiny, nohy ho nesou        rychleji a rychleji....
Ještě jsi jenom jako bod v nekonečnu, jakmile se však setkáte, vaše radost ze shledání nemá konce. Hladíš milovanou hlavu, podíváš se zase znovu do očí svému příteli, kterého jsi už dlouho neviděl, kterého jsi ale nikdy neztratil ze svého srdce.

Pak spolu přejdete přes Duhový most.

Navždycky spolu ...

 

Babuška na kterou nikdy nezapomenu!

Aky.JPG

Sindynka *2002 +17.1.2009

Sindynka.JPG

Sindynka. Yorkschirka tety Markéty. Šla se vyvenčit do parku  před dům a najednou se přiřítil nějakej vožralej kretén, nezvlád auto, vjel na trávník a Sindynku zabil. Zavřela bych ho, až by zčernal!

Lejdynka *26.11.1994 + 25.11.2008

Lejdynka.JPG

Brunik *6.4.01+22.9.08

Bruno Bářin sen.JPG

 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill