Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

Pumpaři-divnej druh :O)

5.8.2011 Jak sem se pobavila s vobsluhovačema benzínky.

Během jednoho tejdne sme musely dvakrát k pumpě a pokaždý to byla bžunda. Tak nejdřív v pátek. Bylo potřeba naložit do auta 5 pytlů prasoklubovýho krmení. V neděli si pro něj k nám totiž měla přijet teta Alča vod Žoliny. Jenže vézt pět pytlů granulí a mě v jednom autě je jenom pro vodvážný. Máma jednou rukou řídila a druhou mě držela celou cestu za kšíry, abych na pytle nemohla. No popravdě, kdybych se nebála, že si při bouračce rozbijem tlamičky, na pytle bych se dostala. Stačilo by trochu zabrat, máma by mě neudržela, já bych byla na pytlích, ale kdyby máma neudržela volant, mohly bysme bejt v pytli vobě. Stála sem teda a vymejšlela jak to udělám. Přálo mi štěstí :O)  Docházela nafta a my musely k pumpě. Přiběh vobsluhovač a že nám natankuje. Máma to vocenila, protože ho mohla zaúkolovat ať tankuje a při tom kouká do auta. Jakmile bych začala trhat pytle, měl přikázáno volat na mámu stojící ve frontě u kasy. Nejsem blbá, pěkně sem se k maníkovi votočila zády, trhla sem pytel a už sem se ládovala. Byl to taky trest, protože prasoklubový granule už nechali vyrobit podruhý, všichni z klubu maj pytel, některý už druhej a já to eště ani nevochutnala. Máma rychle zaplatila, vrací se k autu a maňas na ní s radostí malýho dítěte, který splnilo zadanej úkol volá ,,nebojte madam, všechno jo OK jen vám tam žere ňáký zrní“ Máma myslela, že jí klepne, ani nepoděkovala, nedala mu ani vindru, mě praštila po hlavě a jely sme dom. Za pár dní sme musely zas pro naftu. Dojedeme ke stejný pumpě. Máma chtěla ňákou lepší naftu, ale ze stojanu u kterýho zastavila tadle netekla. Přiběh vobsluhovač a že to mámě přeparkuje k jinýmu stojanu a natankuje. Byl jinej, tak si máma řekla, že debilnější než ten se zrnim bejt nemůže a dala mu klíč vod auta. Řekla mu plnou a nic vám neudělá. Vobsluhovač hupnul do auta jenže nevěděl, že musim dostat pamlsek za čekání. (to dostávám vždycky, když zůstanu v autě sama byť jen minutu). K podávání pamlsku se neměl a jal se startovat. Strčila sem teda hlavu mezi přední sedačky a zabručela sem. Řekla sem si, že si všimne a něco z něj vypadne. Von ale zařval, vylít z auta a zastavil se lebkou vo stojan. Stál jak zamrzlej, s roztaženejma rukama, z čela mu tekla krev a mumlal dokola tam je prase. Máma na něj co řve, že mě vyděsí a že mu jasně řekla nic vám neudělá.

Vobsluhovač  vůbec nereagoval a furt mumlal je tam prase. Natankovaly sme si teda samy a jely sme domu.  Na obsluhovače si musíme dávat pozor, neb sou divnej druch :O)

 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill