Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

Jak přijela Marketa, fotila sem pro Lidovky, našli sme Pinďourka a natáčela sem pro České milování

Tenhle víkend byl teda akční! Začalo to v pátek. Přišla za náma do krámu prima redaktorka Eva Hlinovská z Lidovek. Ptala se nás jak se máme a co děláme. Mámy se vyptávala jaký to je mít mě doma, co jim, kde spim a tak. Píše článek o prasátkách do přílohy Lidovejch novin, tak přišla na výzvědy. Přivedla si i fotografa, tak sme zavřely krám a šly sme se fotit do parku  nahoru ke škole. Večer sme jely na chatu. V sobotu ráno sme šli na velkou procházku se Sauli, s tetou Líbou a  s Kouďákem. Docela se mi to líbilo! Odpoledne přijela Markéta s holkama. Mia je raslice a holky Armana a Karamelka sou Kanárský dogy. Šly sme zase ven. Najednou se k nám přidal čoklík. Vůbec sem ho neznala. Naštěstí vypadal dost čistokrevně a vopečovávaně, tak sem se ani neděsila, že si ho máma veme domu. Určitě ho někdo bude hledat! Slyšel na Pinďourku, vůbec se nebál ani mě, ani holek dogáčskejch a moc rád s náma absolvoval tříhodinovou procházku. Jak se nakonec ukázalo, šli sme i kolem domu, kde bydlí. Bylo mu to úplně fuk! Máma vobvolala všechny útulky v okolí, taky policajty a ptala se jestli ho někdo nehledá. Řikala, že je to border terier. Já teda nevim, Axouš je taky border a vůbec si nejsou podobný. Pak sme šli do hospody, jestli ho někdo nezná. Neznal! Tak k hajnýmu, panu Ježkovi a ten si zpomněl, že takovýho pinďourka viděl pod lomem u rybníka. Mámě to bylo divný, protože tam bydlí německej dogáč, filák a šeltiák a hlavně sme kolem šli a Pinďourek dělal, jako že tam vůbec nikdy nebyl! Zkusili sme to a zajeli tam. Jasně že tam patřil! Paní byla moc ráda,že se našel. Páníček ho mezitím hledal taky. V hospodě ho poslali k nám, ale to už byl Pinďourek doma!

   V neděli už sem nikam nešla! Máma mě tahala ráno ven s čoklíkama, ale po tý turistický sobotě sem měla dost. Zůstala sem doma s Alčou a se Stanďochem.  Asi za hodinu máma volala. Alča vyskočila z postele, začala uklízet a Stanďoch někam vodešel. Bylo mi to divný. Věčinou spíme dokavať nepříde máma v poledne s čoklíkama z venku. Standa přitáh ňáký dva lidi. Jednoho sem poznala. Byl tady už natáčet ,,Mezi námi zvířaty“ .Vyděsila sem se, protože na natáčení sem teda vopravdu  neměla náladu. Pak přišla máma. Ukecala mě. Točili mě v posteli, ve vobýváku, v kuchyni, ve vaně, na procházce a za vodměnu i v hospodě! Tak sem jí to vodpustila. V pondělí přijeli eště do krámu. Budu v Českém milování na TV Barandov, některou neděli po osmý večer. Díl bude vo lásce ke zvířatům. To my s mámou zvířata máme rádi. Máma všechny – já jenom některý!

Natáčení pro České milování

České milování.jpg

Holky dogáčský a Pinďour

Holky a Pinďour.JPG

 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill