Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

Vánoce 2008

   Tydle vánoce byly přesně podle mejch představ! Protože se musela hlídat zraněná Babuška, byli sme skoro furt na chatě. Jenom na Štědrej den, na Silvestra a na Novej rok sme byli doma.

Máma řikala, že musíme bejt taky s tátou, aby mu nebylo smutno, když nemůže bejt s náma na chatě. Teď v zimě je to blbý. Do chaty kůli čoklíkům nemůže a v dílně a na zahradě je strašná zima. Pod stromečkem bylo spousta úžasností. Mysleli si, že všechny cizí dary, co se daj sníst, dali nahoru. Ha, ha! Obrovskej balík pistácijí  - pro tátu, ovocný čaje – pro mámu, žvejky – pro čoklíky, lesky na pusu – pro Káču a čokoládový bombóny- pro Standu, přehlídli. Všechno sem to vochutnala! Pro mě tam bylo několik pytlíků gumídků (trapně bez cukru), tyčinky Korny , plyšovej polštář pes ( jako bysme jich v rodině měli málo a eště živejch), plyšový prasátko vod Pavly (je super, spim s nim) a úžasná černá deka vod Alči.  Trochu závidim Akyně! Ta dostala vod Alči deku červenou a eště s tlapkama (s kopejtkama asi nevyráběj!)

   Když sme byli na chatě, tak furt mrzlo. To bylo skvělý! Trochu sem vyrostla z bundy a tak sem nemusela nikam chodit a mohla sem se válet u kamen. Musela sem jenom hlídat, aby nevyhasly. Když už moc netopily, šla sem šťouchat do Stanďocha , aby přiložil! Taky nikam nemoh. Na motorce by zmrz! Váleli sme se spolu.

Já s mámou

s mámou.JPG

 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill