Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

Máminy narozky

Vo víkendu musela naše Káča do práce a to vždycky s mámou hlídáme čoklíky. Je to strašný. Nemůžou do našeho auta, aby se táta neudusil, tak se musíme našlapat do Káčiny bačkory. Tentokrát já, brácha Stanďoch, máma, teta Alča, Aky, Anča , Axouš, 3 kytky na zahradu, novej odpaďák, tašky s nákupem, tašky s vypranym prádlem a bratrovo kytara. Mě to teda nijak neva, stejně nevlezu jinam než na sedačku a rozvalim se. Voni se tam ale musej mačkaj. Nákup byl tentokrát obzvlášť velkej. Bylo mi to divný, když máma furt říká že musíme šetřit. Jasno sem měla hned v sobotu ráno. Máma slavila narozky! Těšila sem se, že bude uvolněná morálka a že lehce ukradnu tu a tam něco na zub. Jenže jak začali nosit na zahradu na stůl, zavřeli mě v chatě. Naštvalo mě to. Byla tam ale skoro furt se mnou Alča. Venku jí byla zima a na oslavy moc není, tak se věnovala svýmu koníčku-mytí nádobí. Bylo to fain! Alču lehce ukecám, takže z ní každou chvíli vypadla nějaká dobrota. Máma dostala spoustu dárků a hlavní dar byl foťák vod táty. Měla hroznou radost. Hned poslala bráchu pro film k pumpě. Blázen! Do digitálu! No už není nejmlačí  a 20let starej vynález ji nic neřiká!

 

V neděli mě tahly ze Sauli ven, zkoušet foťák.Nikam se mi nechtělo, ale pak sem mámě udělala radost, když měla ty narozky a šla sem. Vláčely mě takovou dálku a furt nás fotily.Fuj! Hrůza a to šílený vedro. Táta věděl proč si má vymyslet ňákou práci . Aby nikam nemusel! Voni furt někam choděj. Čoklíci to maj rádi ale já se rači válim u televize a úplně nejrači s Alčou!

 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill