Karkulčiny stránky

Tak tohle jsou stránky pro všechny prasečí kamarády!!

Jak sem natáčela ,,Mezi námi zvířaty"

Minulej tejden sme vůbec nejeli v pondělí ráno z chaty domu. Bylo to divný. Místo vodjezdu máma furt pobíhala po chatě, uklízela a nadávala, že musí táta udělat tu kuchyň, protože je hnusná!  Byl tam s náma i Stanďoch. V 9 ho poslala na náves. Myslela sem, že zas jede nějaká návštěva a určitě s čoklíkem. Jiný návštěvy k nám ani nejezděj. Omyl! Přijeli z Český televize natáčet Mezi námi zvířaty. Nejdřív mě popad běs! Už mě to předvádění moc nebaví, byla mi zima po procházce a chtěla sem se válet u kamen. Když sem ale slyšela, že se bude natáčet vo jídle-zbystřila sem! Bylo to super! Celý dopoledne sem něco jedla- jogurt s mámou v posteli (ani nenadávala, že cintám), svačinu v kuchyni, granule, co sem si vysypala v pokojíčku, mezitim pamlsky, gumídky a tak. Párkrát sem to schválně zkazila a točilo se znovu a znovu se jedlo! Prostě něco úžasnýho!

Nakonec sme šli do hospody! A zase se točilo a jedlo! Výbornej šopák ( u nás v hospodě U jezevce jim v šopáku i papriky) a zase zamlžená kamera a další šopák! No prostě vánoce vo 14 dní dřív!! Tyhle filmaři by měli jezdit pořád! Jo, vo jídle já budu natáčet moc ráda! Jestli se chcete podívat, jak sem se měla, tak 17.ledna v 13.55 na ČT 1. Máma to teda nikomu moc neřiká, protože spousta záběrů je v naší hnusný kuchyni, ale mě se to moc líbilo!

Jo a taky tam uvidíte máminu voblíbenou bundu! Má jí na sobě – naposled! Zapomněla v ní pytlík vod gumítků, zavřela zip a nechala jí v autě. Zip byl blbě malej, tak mi v puse zůstala celá kapsa. Prej už to nepude spravit! Plakala! Blbý no! Stejně byla hnusná, líbila se jenom mámě a tetě Zuzce vod Rokyho.

 
Psi k nám oddaně vzhlížejí, kočky se na nás dívají svrchu, ale prasata na nás pohlížejí jako na sobě rovné. Winston Churchill